Okresní kolo ve florbale - starší žákyně

08. 12. 2019     sekce: Úspěchy žáků     autor:     tisk: tisk článku

Ve středu 27.11. se v Přerově utkaly čtyři nejlepší týmy starších děvčat o postup do kraje, dvě nejlepší školy z přerovského okrsku a dvě nejlepší školy z hranického okrsku. Hrálo se systémem každý s každým, 5+1. V každém týmu byly zkušené florbalistky, které na hřišti dominovaly a jim velmi úspěšně sekundovaly jejich další spoluhráčky. Oproti okrsku jsme měli v týmu tři nové posily z řad osmaček, které se mezi ostatními vůbec neztratily. Získaly nejen cenné zkušenosti, ale svou hrou velmi přispěly k našemu třetímu místu. Všichni chtěli vyhrát, šlo to vidět v každém zápasu. Naše děvčata odvedla skvělou práci, do hry dyla všechen svůj florbalový um a hlavně své florbalové a týmové srdíčko. Všechny zápasy byly bojovné, napínavé a zajímavé. Se dvěma prohrami a jednou výhrou jsme skončili třetí!!! Do kraje postoupila ZŠ U Tenisu z Přerova, druhá byla ZŠ 1. Máje z Hranic a čtvrtá byla ZŠ Za Mlýnem z Přerova. Všem děkuji za vzornou reprezentaci školy a za to, jaká jste, holky, skvělá parta!!!